Tsubasa wa yume, soshita sora e! - Mé sny mi dávají křídla, a s nimi vzlétnu ke hvězdám!

Orihime Inoue

22. září 2012 v 19:40 | Gedžitka
2291011674 080f0d0163.jpgOrihime Inoue je spolužačka Ichiga a jedna z hlavních postav.

Orihime má dlouhé zrzavé vlasy sepnuté sponkami. Nejvíce výrazné jsou na ní její obrovské prsa, kvůli kterým je dost často terčem posměchu. Například se divili jak je možné, že nejsou rovně velikosti balónu nebo říkali, že všechno z potravy putuje právě do jejích ňader. Orihime má také velmi tvrdou hlavu. V anime má oči šedé, ale v Manze je měla hnědé.

Orihime je velmi přátelská, vtipná a milá. Je také velmi naivní. Stejně jako Ishida má ve škole nejlepší známky. Je však známo, že co se týče techniky, je velmi málo zručná. V bojových uměních má černý pás.

Orihime vaří a má zálibu v různých chutích. Stejnou zálibu mají ještě Rangiku Matsumoto a Tessai Tsukabishi. Znamená to, že kombinuje různé chutě a má to ráda. Například má ráda fazolovou pastu na sladkých bramborách. Mezi její oblíbené jídlo patří máslo a sýr. Zvykne sedět s otevřenými ústy a snít, hlavně o tom, že půjde s Ichigem na rande. Tehdy je úplně mimo reality.

Orihimino myšlení je dost složité. Jednou se například zeptala Rukii, zda má Ichiga ráda. Rukia odpověděla ne a Orihime byla zklamaná, protože pokud by řekla ano, byly by dvě proti Ichigovi mohly by vyhrát nedává to žádný smysl.

Orihime je velmi citlivá, zvláště pokud se jedná o Ichiga.Je na něj velmi navázaná a později se do něj zamiluje, což je také v anime i manze čím dál tím víc viditelné. Řekla to Rangiku a velmi přitom plakala, protože si myslela, že Ichigo má raději Rukiu. Rukia ho má ráda, ale byla z toho velmi nešťastná, protože si myslela, že o ni se vůbec nezajímá. Rangiku jí vysvětlila, že ona i Rukia jsou velmi důležité v Ichigově životě a že se nemusí bát, že by se o ni nezajímal. Na Ichiga je velmi citlivá a když se zraní nebo se cítí špatně, je z toho velmi nešťastná.

Orihime měla velmi složité dětství. Je dcerou prostitutky a alkoholika a měla o 15 let staršího bratra. Ten spolu s malou Orihime od rodičů utekl a staral se o ni sám. Musel chodit do práce, aby ji uživil a často nebyl doma. Orihime se však něj vždy těšila. Když měl Sora 18 let a Orihime 3, daroval jí sponky do vlasů. Ona je však odmítala nosit, protože si myslela, že jsou příliš dětské. Ještě tentýž den se však Sora zranil při autonehodě a zemřel v Karakurské nemocnici. Mezitím jejich Orihime nosí stále. Často ji ve škole šikanovali kvůli barvě vlasů. Ostříhala se, ale Tatsuki ji naučila bojovým uměním, skamarádila se a od té doby nosí dlouhé vlasy. Později se Sora objevil jako Hollow, ale očistili jeho duši. Pak Orihime unesli do Hueco Mundo a Ichigo s kamarády ji šel zachránit.

Schopnosti jsou Shun Shun Rikka (prekl. šest květin ibiškového štítu) a jsou to vlastně Orihimine sponky. Tři dívčí jsou na levé sponce a tři chlapecké na pravé sponce. Pomocí nich dokáže vrátit čas, vytvořit štít a útočit na nepřítele. Tyto malé víly se jmenují: Ayami (prekl. kosatec) - slouží k léčení, Baigon (prekl. japonská mandarinka) - slouží k vytvoření štítu, Hinagiku (prekl. sedmikráska) - slouží k vytvoření štítu, Lily (prekl. lilie) - také vytváří štít, Shun'o (prekl. ibišek) - léčí a Tsubaki (prekl. kamélie) - je jediný ze všech, který dokáže útočit. Techniky jsou dovádění
595px-Orihimeyasutora.pngSanten Kesshun (prekl. tři posvátné spojení štítu) - vyvoláním Baigona, Hinagiku a Lily vytvoří štít, kterým chrání nejen sebe ale i jiných. Orihime Heals Jidanbo.pngSoten Kisshun (prekl. dvojice posvátného navracejícího štítu) - vyvolá Ayami a Shun'o a léčí zranění. Nezáleží na tom jak je toto zranění vážné, vždy ho dokáže vyléčit. Později však zjistilo, že tato technika není jen léčící, ona doslovně vrací čas, jakoby Orihime odmítala to, co se stalo a vrací to do původního tvaru. Takto dokázala znovu Grimmjowovi navrátit ruku, o kterou přišel a vrátit zdánlivě mrtvou Menoly (tvrdí, že nemůže vrátit mrtvého, ale koukni se, co zbylo z Menoly, když ji Grimm zmasakroval. To určitě nemohla přežít). Ten, koho léčí, nemůže z tohoto štítu ujít, je to i obranná technika. OrihimesKotenZanshun.gifKoten Zanshun (prekl. jediný posvátný řezající štít) - vyvolá Tsubakiho a ten zaútočí na nepřítele, čímž ho přeřízne. Může prořezat všechno, ale Orihime ho zásadně nevyužívá na smrtelný úder, čímž jej činí snadno náchylným na zranění. Při použítí každé techniky musí říct jméno techniky, jména vil, které použije a pak "watashi wa kyozetsu SURU" (prekl. já to odmítám).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama