Tsubasa wa yume, soshita sora e! - Mé sny mi dávají křídla, a s nimi vzlétnu ke hvězdám!

Září 2012

Chojiro Sasakibe

22. září 2012 v 19:49 | Gedžitka
Chojiro.jpgChōjirō Tadaoki Sasakibe je poručík 1. jednotky, jeho velitel je Genryūsai Shigekuni Yamamoto.

Chojiro má jantarově žluté oči a bílé vlasy. Má černý knírek, na ramenou jakousi Bílý šátek a bílé rukavice.

Když Chojiro poznal anglickou společnost v lidském světě, mělo to na něj velký dopad. Velmi rád dělá čaj, nejčastěji ze svých vlastních černých čajových lístků, což však občas má fatální následky. Jednou omylem při zapínání čajníku vyhodil do vzduchu nedalekou budovu. Chojiro má rád západní kulturu a kuchyni a nemá rád japonské jídlo, což je rozdíl mezi ním a jeho kapitánem. Šátek co má přes ramena si vyrobil sám a nosí ji, protože mu připomíná západní kulturu.

Chojiro je extra zdatný v Kido, je známo, že kolem Karakury vytvořil bariéru.
595px-Gonryomaru shikai.jpg
Zanpakuto se jmenuje Gonryōmaru (prekl. Slavnostní duch) a uvolňuje se frází "ugate" (prekl. kousni). Po uvolnění se změní na bodec, avšak není známa žádná z jeho technik. Bankai je neznámý. V uvolněné formě je muž s bodcem.

Zajímavosti z Mangy jsou, že je jen velmi málo případů, kdy Chojiro něco řekl. A rovněž v Manze mu nikdy neukázali oči. Někdo dokonce spekuloval, že je slepý, ale není to pravda.

Genryuusai Yamamoto

22. září 2012 v 19:44 | Gedžitka
Yamamoto.jpgYamamoto Genryusai Shigekuni je kapitán 1. jednotky a zároveň vrchní velitel 13ti jednotek dvorních stráží. Je to nejstarší známý shinigami.
Yamamoto založil shinigami akademii asi před 2100 lety. Yamamoto věk je něco přes 2100 let, čili je nejstarší a nejzkušenější. Dosud nejdéle na postu kapitána byly Yamamoto, Ukitake, Kyoraku a Unohana. Ukitake, Kyoraku a Unohana jsou na tomto postu více než 200 let, u Yamamota je délka neznámá. Pokud je známo, Yamamoto byl vrchním velitelem už tehdy, když byly Ukitake, Kyoraku a Unohana na akademii. Vzhledem k tomu, že sám učil Ukitakeho a Kyoraka a oba se stali kapitány, smýšlí o nich jako o vlastních synech.
Yamamoto je vrchní velitel, čili co rozhodne on, že se stane, je nezvratné. Všichni ho musí poslouchat. Všichni ho i poslouchají, protože je tak silný, že jen jeho duševní tlak dostal Nana Ise do kolen. Proti jeho rozhodnutím se však občas Ukitake a Kyoraku vzbouří. Ještě nikdy však nebyli potrestáni. Všichni ho z úcty volají vrchní velitel nebo kapitán Yamamoto kromě Ichigo, který ho volá dědeček a Kyoraka, který ho nenazve jinak než Yama-jii.
Yamamoto má dlouhou bratře a obočí a na obličeji a těle množství jizev. Při uvolnění svého Shikaia, který je nejničivější ze všech Zanpakuto se obvykle svlékne do půl pasu. Zanpakuto nosí u sebe a když s ním nebojuje, používá ho jako hůl.
Zanpakuto se jmenuje Ryujin Jakki (proudící plamenná čepel) a uvolňuje se frází "Bans issa kaijin to nase" (prekl. změň vše živé na popel). Když uvolní Zanpakuto, utvoří se kolem něj a protivníka něco jako ohrada z ohně, která je izoluje od okolí. Toto Zanpakuto je nejstarší a nejničivější ze všech. Jeho nejsilnější zbraní je oheň.


793px-Bleach yamajii0215.jpg
Schopnost Jokaku Enjoy (ohnivá pevnost) dokáže ohraničit nepřítele a uvezniť jej do plamenné vězení na určitou dobu, přičemž zničení tohoto vězení je téměř nemožné.

793px-Ryujin Jakka - Ennetsu Jigoku.jpg
Schopnost Ennetsu Jigoku (pekelné plameny) vytvoří 7 nebo více ohnivých pilířů na ulovení nepřítele a jeho následné zničení. Technika je tak silná, že dokáže zničit cokoliv uvnitř včetně samotného Yamamota. Bankai ještě nebyl ukázán.
Yamamoto je učitel na shinigami akademii a tím pádem je mistr ve všem, co vyučoval. Kromě toho, že dokonale ovládá svůj duševní tlak je mistr v kido av bleskovém kroku ho nedostihne ani nejstarší velitelé jako Kyoraku nebo Ukitake.

Orihime Inoue

22. září 2012 v 19:40 | Gedžitka
2291011674 080f0d0163.jpgOrihime Inoue je spolužačka Ichiga a jedna z hlavních postav.

Orihime má dlouhé zrzavé vlasy sepnuté sponkami. Nejvíce výrazné jsou na ní její obrovské prsa, kvůli kterým je dost často terčem posměchu. Například se divili jak je možné, že nejsou rovně velikosti balónu nebo říkali, že všechno z potravy putuje právě do jejích ňader. Orihime má také velmi tvrdou hlavu. V anime má oči šedé, ale v Manze je měla hnědé.

Orihime je velmi přátelská, vtipná a milá. Je také velmi naivní. Stejně jako Ishida má ve škole nejlepší známky. Je však známo, že co se týče techniky, je velmi málo zručná. V bojových uměních má černý pás.

Orihime vaří a má zálibu v různých chutích. Stejnou zálibu mají ještě Rangiku Matsumoto a Tessai Tsukabishi. Znamená to, že kombinuje různé chutě a má to ráda. Například má ráda fazolovou pastu na sladkých bramborách. Mezi její oblíbené jídlo patří máslo a sýr. Zvykne sedět s otevřenými ústy a snít, hlavně o tom, že půjde s Ichigem na rande. Tehdy je úplně mimo reality.

Orihimino myšlení je dost složité. Jednou se například zeptala Rukii, zda má Ichiga ráda. Rukia odpověděla ne a Orihime byla zklamaná, protože pokud by řekla ano, byly by dvě proti Ichigovi mohly by vyhrát nedává to žádný smysl.

Orihime je velmi citlivá, zvláště pokud se jedná o Ichiga.Je na něj velmi navázaná a později se do něj zamiluje, což je také v anime i manze čím dál tím víc viditelné. Řekla to Rangiku a velmi přitom plakala, protože si myslela, že Ichigo má raději Rukiu. Rukia ho má ráda, ale byla z toho velmi nešťastná, protože si myslela, že o ni se vůbec nezajímá. Rangiku jí vysvětlila, že ona i Rukia jsou velmi důležité v Ichigově životě a že se nemusí bát, že by se o ni nezajímal. Na Ichiga je velmi citlivá a když se zraní nebo se cítí špatně, je z toho velmi nešťastná.

Orihime měla velmi složité dětství. Je dcerou prostitutky a alkoholika a měla o 15 let staršího bratra. Ten spolu s malou Orihime od rodičů utekl a staral se o ni sám. Musel chodit do práce, aby ji uživil a často nebyl doma. Orihime se však něj vždy těšila. Když měl Sora 18 let a Orihime 3, daroval jí sponky do vlasů. Ona je však odmítala nosit, protože si myslela, že jsou příliš dětské. Ještě tentýž den se však Sora zranil při autonehodě a zemřel v Karakurské nemocnici. Mezitím jejich Orihime nosí stále. Často ji ve škole šikanovali kvůli barvě vlasů. Ostříhala se, ale Tatsuki ji naučila bojovým uměním, skamarádila se a od té doby nosí dlouhé vlasy. Později se Sora objevil jako Hollow, ale očistili jeho duši. Pak Orihime unesli do Hueco Mundo a Ichigo s kamarády ji šel zachránit.

Schopnosti jsou Shun Shun Rikka (prekl. šest květin ibiškového štítu) a jsou to vlastně Orihimine sponky. Tři dívčí jsou na levé sponce a tři chlapecké na pravé sponce. Pomocí nich dokáže vrátit čas, vytvořit štít a útočit na nepřítele. Tyto malé víly se jmenují: Ayami (prekl. kosatec) - slouží k léčení, Baigon (prekl. japonská mandarinka) - slouží k vytvoření štítu, Hinagiku (prekl. sedmikráska) - slouží k vytvoření štítu, Lily (prekl. lilie) - také vytváří štít, Shun'o (prekl. ibišek) - léčí a Tsubaki (prekl. kamélie) - je jediný ze všech, který dokáže útočit. Techniky jsou dovádění
595px-Orihimeyasutora.pngSanten Kesshun (prekl. tři posvátné spojení štítu) - vyvoláním Baigona, Hinagiku a Lily vytvoří štít, kterým chrání nejen sebe ale i jiných. Orihime Heals Jidanbo.pngSoten Kisshun (prekl. dvojice posvátného navracejícího štítu) - vyvolá Ayami a Shun'o a léčí zranění. Nezáleží na tom jak je toto zranění vážné, vždy ho dokáže vyléčit. Později však zjistilo, že tato technika není jen léčící, ona doslovně vrací čas, jakoby Orihime odmítala to, co se stalo a vrací to do původního tvaru. Takto dokázala znovu Grimmjowovi navrátit ruku, o kterou přišel a vrátit zdánlivě mrtvou Menoly (tvrdí, že nemůže vrátit mrtvého, ale koukni se, co zbylo z Menoly, když ji Grimm zmasakroval. To určitě nemohla přežít). Ten, koho léčí, nemůže z tohoto štítu ujít, je to i obranná technika. OrihimesKotenZanshun.gifKoten Zanshun (prekl. jediný posvátný řezající štít) - vyvolá Tsubakiho a ten zaútočí na nepřítele, čímž ho přeřízne. Může prořezat všechno, ale Orihime ho zásadně nevyužívá na smrtelný úder, čímž jej činí snadno náchylným na zranění. Při použítí každé techniky musí říct jméno techniky, jména vil, které použije a pak "watashi wa kyozetsu SURU" (prekl. já to odmítám).

Rukia Kuchiki

22. září 2012 v 19:36 | Gedžitka
Rukia Kuchiki.jpgRukia Kuchiki je neznámý člen 13. jednotky a její kapitán je Juushiro Ukitake.

Rukia je kvůli své výšce dost podceňována. Má krátké černé vlasy s pramenem přes obličej a modré oči.

I přesto, že žije ve velmi vlivné a bohaté rodině, Rukia to nedává na sobě znát. Je velmi populární mezi shinigami. Hanataro měl například před ní velký respekt, ale ona mu řekla, že ji má oslovovat úplně normálně jakoby byla jeho kamarádka, za což si získala jeho sympatie.

Rukia má přátelský vztah s Ichigem, ale velmi často se hádají. Kvůli tomu na ni několik dívek žárlí, například Ririn nebo Nel Tu. Avšak nejvíce žárlila Orihime, která kvůli tomu před Matsumoto velmi plakala. Nejraději ji však má Kon.

Rukiino oblíbené jídlo jsou okurky, vajíčka a rýžové kuličky. Velmi ráda šplhá na vysoká místa a nejraději má věci se zajačikovským tématem.Je fanynka Chappyho.

Její modifikovaná duše se jmenuje Chappy a má ji velmi ráda. Chappyho má moc ráda,proto jej často kreslí.Kohokoli koho kreslí, tak jej nakreslí jako zajíčka. Kromě toho si velmi ráda vymýšlí situace, co všechno se jí stalo, aby mohla spát u Ichiga. Podle Ichiga byly ty výmluvy velmi ubohé, avšak jeho otec jí to sežral i s navijákem.

Rukia byla ještě maličká, když se se sestrou toulali po Rukongai 78. Avšak její sestra se o ni nevěděla postarat, proto ji nechala na prahu dveří s nadějí, že se bude mít dobře. Později se provdala za Byakuya a po svatbě celou dobu Rukia hledala. O 5 let zemřela, ale předtím jí musel Byakuya slíbit, že Rukia najde a že ji adoptuje. Chtěla aby on jí byl dobrým bratrem, když ona nemohla být její dobrou sestrou.

Rukia zatím vyrůstala v Rukongai, kde našla ostatní děti a mezi nimi byl i Renji. Mezitím byly kamarádi a všechno dělali spolu. Spolu se také přihlásili na shinigami akademii, ale jakmile se tam dostala, tak ji odtud vzal Byakuya, který ji adoptoval. Tím pádem byla zajištěna, nemusela dokončit akademii a hned byla zařazena do jednotky. Renji se z toho velmi těšil, ale ona byla smutná, protože se na dlouhou dobu musely odloučit.

Dostala se do třinácté jednotky, kde ji trénoval poručík Kaien Shiba. Toho však napadl Hollow, zmocnil se jeho těla a vzhledem k tomu, že Ukitake kvůli tuberkulóze nemohl bojovat, zmocnila se boje Rukia a Kaiena zabila, protože mu již nebylo pomoci. To ji však velmi dlouho mrzelo a mrzí ji to až dosud. Do Kaiena byla totiž zamilovaná, i když byl ženatý.

Jednou se dostala na misi do lidského světa, kde měla za úkol ničit Hollow. Jeden Hollow však byl nad její síly, proto svou moc prodala Ichigo a sama si vzala Giga od Uraharu. Později ji prišili zatknout Byakuya a Renji vzhledem k tomu, že předání moci shinigami je trestný čin a odvezli ji do vězení. Tam se rozhodlo o její popravě. Ichigo ji však přišel zachránit a Renji se k němu také přidal. Avšak zjistilo se, že rozhodnutí o její popravě nevydala místnost č.. 46, ale Aizen, který ji vyvraždil. Urahara totiž do jejího Giga zakomponoval Hogyoku, které Aizen potřeboval na přetvoření menos třídy Vasto Lorde na Arrancary. Hogyoku z ní vybral a Rukia se hned zotavila.

595px-Sode no Shirayuki Shikai.jpgRukia je zručná v Kido, které často používala, když neměla své síly (kvůli Hogyoku) a poté, dokud se jí síly obnovily. Zanpakuto se jmenuje Sode no Shirayuki (prekl. rukáv bílého sněhu) a je považováno za nejkrásnější zimní Zanpakuto v Soul Society. Shikai se uvolňuje frází "mae" (prekl. tancuj) a po uvolnění se změní na úplně celé bílé. V zhmotnělé formě je to krásná žena připomínající ledovou královnu.

Somenomai.gifTechniky jsou Some no mai, Tsukishiro (prekl. první tanec, bílý měsíc) a spočívá v tom, že na zemi se vytvoří sněžný kruh pod nepřítelem. Z tohoto kruhu vysteleme ledový sloup, který nepřítele uvnitř zmrazí. Hned pak se tento ledový sloup rozpadne a spolu s ním se rozpadne i nepřítel.

Tsugi no mai, Hakuren.gifTsuga no mai, Hakuren (prekl. další tanec, bílá vlna) a spočívá v tom, že Rukia zaujme určitý postoj az čepele vyrazí obrovská masivní sněžná vlna, která pohřbí a zmrazí protivníka.

San no mai, Shirafune.gifSan no mai, Shirafune (prekl. třetí tanec, bílý meč) je zcela nová technika, zatím ji použila jen jednou na Arrancara Aaroniera. Spočívá v tom, že její zlomený meč se znovu obnoví a protne vše, přes co čepel míří. Bankai ještě nedosáhla.

Ichigo Kurosaki

21. září 2012 v 21:08 | Gedžitka
Ichigo je 15-letý student, který je typický tím, že se neustále mračí.
Má zrzavé vlasy a kvůli tomu byl ve škole často terčem výsměchu. Jeho kamarádka je Tatsuki Arisawa, spolu trénovali karate v stejném doju. Je jeho kamarádkou nejdéle. Když se dostal na střední školu, poznal se se Sadem Yasutorou (Chad), kterému pomohl při jedné bitvě. Chad byl vždy zvyklý se bít za všechno, toho čeho chtěl dosáhnout, ale dal slib svému dědečkovi, že se s nikým nebude mlátit. Chad převyšoval ostatní svou ohromnou silou a poté jak potkal Ichiga, dohodly se, že spolu budou bojovat za všechno, co stojí za to, aby riskovali své životy. Na střední škole poznal i Orihime Inoue. Poté jako Ichigo poznal Rukiu, byl jí vděčný, že díky ní je schopen ochránit své přátele.
Když měl Ichigo 9 let, jeho máma Masaki byla zabita hollow se jménem Grand Fisher, i když skutečnou příčinu její smrti Ichigo stále nezjistil. Ichigo se cítil vinen za její smrt, vinil se za ni. Viděl totiž dívka u vody (návnada Grand Fisher) a myslel si, že tam spadne. Proto za ní běžel a chtěl ji zachránit. Jenže máma věděla, že je to návnada, proto skočila na svého syna s úmyslem ho ochránit a když si to Ichigo uvědomil, jeho máma nad ním ležela mrtvá. Mezitím žije jen se svým otcem Isshin a dvěma mladšími sestrami - Yuzu a Karin. Jeho otec vlastní malou nemocnici.
328px-Zangetsu.png
Ichigovo Zanpakuto se jmenuje Zangetsu (doslovně "uříznut měsíc"). Na rozdíl od ostatních shinigami, kteří musí uvolnit Shikai formu Zangetsu je stále ve formě Shikai. Je to neobvyklé Zanpakuto vzhledem k jeho velikosti. Tato velikost však odráží velikost Ichigova duševního tlaku. Zangetsova pravá podoba je ve formě dospělého muže. Zangetsu je vykreslen jako tichý a moudrý a snaží se testovat Ichiga v různých směrech, za účelem dosažení vyššího stupně jeho síly. Jeho speciální schopnost je Getsuga Tenso (doslovně "tesák měsíce přeřízne nebe"), je to vlna duševních částic vypuštěna z okraje jeho čepele. Souvisí to s jeho jménem, protože tato vlna má tvar srpek měsíce.


595px-Tensa Zangetsu.png
Bankai:Tensa Zangetsu (doslovně "nebeská řetěz protne měsíc") způsobí, že jeho meč se zmenší, změní barvu na černočervenou a Ichigovo oblečení se změní a nabývá podobu toho Zangetsuova. Bankai způsobí, že se jeho duševní tlak stlačí do čepele. Díky tomuto nabývá nesmírnou rychlost a jeho útoky mají mnohem větší dopad. Isshin později svého syna naučil Konečnou Getsugu Tenso, která dokázala porazit Aizena, avšak po jejím použití Ichigo nadobro ztratil své síly shinigami. Nejprve musel bojovat se svým vnitřním Hollow, když ho porazil, změnil se mu vzhled a při použití techniky se mu vzezření změnil znovu.

595px-Ichigo Masked.jpg
610px-Ichigo's New Hollow Mask.jpg
Když Ichigo trénoval s Kisukem Uraharou, částečně se stal Hollow. To způsobilo, že se v jeho duši objevila jeho ďábelská stránka s ohromnou silou, která převezme kontrolu nad jeho tělem, když sám Ichigo již nedokáže bojovat. Později se s pomocí Vizardů naučí ovládat jeho ďábelskou stránku tím, že vyvolá svou masku Hollow a bojuje s nesmírnou silou. V této formě vydrží nejvíc 11 sekund, ale pak, jak se dostal do Hueco Mundo, si tuto sílu značně vylepšil. Tato maska se mu v průběhu anime mění. Později, při boji s Ulquiorrou uvolnil úplnou Hollow formu.

Bleach

21. září 2012 v 20:23 | Gedžitka |  Anime
Bleach je příběh o shinigami, který kreslí a píše Tite Kubo. Bleach vychází jako manga, ale taky jako anime a filmy. Hlavním hrdinou je Ichigo Kurosaki a jeho přátelé.

Mise na záchranu Hvězdy 1.část

20. září 2012 v 17:18 | Gedžitka |  Povídky

MISE NA ZÁCHRANU HVĚZDY 1.část


Jednoho letního dne se rozhodne Tsunade dát pár ninjům z Konohy misi.
,,Shikamaru, paní Hokage tě volá" zakřičela Shikamarova máma z kuchyně.
,,Už jdu!" odpověděl jí Shikamaru.
,,Máš se tam dostavit ihned!" odpověděla mu máma.
,,Však už běžím."
U Hokage:
,,Shikamaru, jsem ráda, že jsi přišel tak brzy" řekla Tsunade už když Shikamaru otvíral dveře.
,,Dávám ti důležitou misi, půjdou s tebou: Hyuuga Hinata, Tenten, Yamanaka Ino, Uzumaki Naruto, Inuzuka Kiba a Aburame Shino. Ostatní už mají zadanou jinou misi. Bude to záchrana Hvězdy ze skryté hvězdné. Najdi osoby, které jsem ti vyjmenovala a přijďte sem. Podrobnosti vám řeknu, až budete všichni. Pospěšte si!"
Shikamaru vyjde ven a před vchodem do budovy Hokage stojí Ino. Ach jo, nudná práce začína, řekl si v duchu Shikamaru.
,,Ino, máš jít se mnou na misi, nařídila mi to paní Hokage." začal Shikamaru.
,,A co je to za misi?" zeptala se Ino.
,,Podrobnosti nám řekne Hokage, až budeme všichni, teď mi pojď pomoct najít ostatní." řekl jí Shikamaru.
,,Nazdárek Shikamaru." ozval se hlas za Shikamarem.
,,Ahoj Naruto, máš se mnou jít na misi." odpověděl Shikamaru.
,,Co na té misi budeme dělat?" zeptal se ho Naruto.
,,Podrobnosti se dozvíme, až budeme všichni. Teď půjdeme k Hinatě, třeba cestou někoho potkáme."
Už jsou Hinaty, zaklepou, otevře jim Hinatin táta a uvidí, jak se tam spolu baví Hinata a Kiba.
,,Co potřebujete?" zeptá se Hyuuga Hiashi.
,,My bysme potřebovali Hinatu a Kibu, máme jít spolu na misi." řekl Shikamaru.
,,Hinato, máš tady návštěvu!" řekne Hiashi.
,,Už běžím!" odpoví Hinata. ,,Ahoj Shikamaru, co potřebuješ?"
,,Běž si sbalit věci a řekni Kibovi, ať taky dojde, máme jít spolu na misi. Podrobnosti se dozvíme, až budeme všichni. Teď půjdeme k Shinovi, už nám chybí jen on a Tenten."
Zaklepou u Shina:
,,Ahoj, potřebujete něco?" řekl Shino, hned jak otevřel.
,,Ano, sbal si věci, půjdem spolu na misi, řekla mi to Hokage." řekl Shikamaru. Za chvíli Shino přiběhl.
,,Teď půjdeme na cvičiště, myslím, že tam bude Tenten." zavelel Shikamaru. Ze cvičiště jde slyšet házení kunaiů na terč.
,,Ahoj, já si myslel, že tu budeš." řekl Shikamaru, který stál za Tenten.
,,Ty jsi mě vylekal. Co chceš?" řekla Tenten.
,,Všichni, které tu vidíš a ty jdeme na misi, běž si sbalit věci, počkáme na teb před tvým domem." řekl Shikamaru.
Tenten do 5ti minut doběhla s batohem na zádech.
U Hokage:
,,Už jsme tu všichni, jak jste chtěla." řekl Shikamaru hned, jak vstoupil do místnosti.
,,Tady jsou podrobnosti vaší mise: Bude to mise typu A. Budete muset ochránit Hvězdu ze Skryté Hvězdné před těmi, co by ji chtěli ukrást. Do oběda odejděte z vesnice."
U Skryté Hvězdné:
,,Někdo je za námi!" vykřikla Hinata, která měla kontrolovat, jestli je někdo nepronásleduje.
Znenadání na ně zaútočil nepřítel, všechny svázal a uspal, jediné čeho si všichni všimli bylo, že na sobě měli nepřátelé černé kimono.


Konec 1.části

Povídky

18. září 2012 v 16:37 | Gedžitka |  Povídky
Napište mi do komentářů:
1)Jestli chcete, abych sem psala povídky
2)Jaké povídky sem mám psát(např. nějaký versus, něco co se přihodilo ve vesnici atd.)
3)Jestl chcete, aby ta povídka byla na pokračování nebo ne

Mise č.2

18. září 2012 v 15:56 | Gedžitka |  Mise
Do komentářů napište podle vás správné odpovědi:
1.Jaké má Naruto příjmení?
a)Uchiha
b)Uzumaki
c)Haruno

2.S kým byl Naruto v týmu a jak se ten tým jmenuje?
a)tým 9-Yuuhi Kurenai, Uchiha Sasuke, Hyuuga Hinata
b)tým 1-Sarutobi Asuma, Nara Shikamaru, TenTen
c)tým 7-Hatake Kakashi, Uchiha Sasuke, Haruno Sakura

3.Jaká je vnitřní Sakura?
a)hloupější než normální Sakura
b)drzejší než normální Sakura
c)žádná vnitřní Sakura neexistuje

4.Jací ninjové z písečné se účastnili Chuuninských zkoušek(myslím ty na začátku anime)?
a)TenTen, Hyuuga Neji a Rock Lee
b)Temari, Gaara a Kankurou
c)Kin, Zaku a Dosu

5.Jací jsou legendární sanninové?
a)Hatake Kakashi, Maito Gai, Yuuhi Krenai
b)Tsunade, Jiraiya, Orochimaru
c)Hyuuga Hinata, Haruno Sakura a Yamanka Ino

6.Jak se jmenuje Sasukeho bratr?
a)Uchiha Obito
b)Uchiha Madara
c)Uchiha Itachi

7.Jaký klan má byakugan?
a)Uchiha
b)Hyuuga
c)Nara